O firmie

Oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi informatyczne w sektorze B2B.
Projektujemy rozwiązania IT szyte na miarę potrzeb Twojego biznesu.

Cel

Naszym celem jest wspieranie procesów zachodzących w firmach naszych Klientów. Dzięki temu wsparciu dajemy perspektywy na prężny rozwój biznesu i osiągnięcie sukcesu w branży. Dlatego kierujemy się misją: „Informatyka dla sukcesu Twojego biznesu”. Jeżeli zapytasz nas, kim chcemy być za kilka lat, odpowiemy – partnerem biznesowym, którego darzycie pełnym zaufaniem.

Zespół

Nasz zespół tworzą pasjonaci nowoczesnych technologii i ergonomicznych rozwiązań. To ludzie młodzi i kreatywni, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Stale doskonalimy swoje umiejętności, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom w dziedzinie IT.

Jeżeli szukasz partnera biznesowego do kompleksowej obsługi informatycznej Twojej firmy, który nie tylko pomoże ci uporządkować infrastrukturę IT, zaprojektuje efektywne rozwiązania i służy stałym wsparciem informatycznym, to skontaktuj się z nami.


Nasz zespół tworzą certyfikowani specjaliści wielu technologiiOFERTA

Dedykowane rozwiązania informatyczne dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Dedykowane rozwiązania programistyczne

Aplikacje, szyte na miarę Twojego biznesu, które na zawsze odmienią sposób zarządzania i ułatwią wiele procesów w firmie.

Systemy Comarch ERP

Systemy do kompleksowego zarządzania Twoim przedsiębiorstwem, które dostosujemy odpowiednio do potrzeb firmy.

Strony www

Nowoczesne strony internetowe oraz sklepy internetowe, dzięki którym skutecznie zwiększysz sprzedaż i zwiększysz swoją popularność w Internecie.

Kompleksowa obsługa informatyczna

Outsourcing usług IT sprawi, że Twoje zaplecze informatyczne będzie działać efektywniej, a Ty i Twoi pracownicy zyskają więcej czasu na podstawowe obowiązki.

Sprzęt IT

Sprzedaż sprzętu informatycznego nowego oraz poleasingowego, dostosowanego do procesów zachodzących w Twoim przedsiębiorstwie.

Doradztwo i szkolenia IT

Profesjonalna pomoc i doradztwo specjalistów oraz szkolenia w zakresie informatyki, które usprawnią działanie Twojej firmy.

Systemy ERP

Proponujemy naszym Klientom efektywne systemy informatyczne klasy ERP,
dzięki którym zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa staje się efektywne i proste jak nigdy dotąd.

Rozwiązania dla Twojej firmy

System do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem - Comarch ERP XL

Comarch ERP

Wdrażamy zarówno systemy modułowe jak i zintegrowane. Proponujemy rozwiązania naszych partnerów m.in. Comarch ERP oraz nasze autorskie systemy. Każde wdrożenie poprzedzamy wnikliwą analizą danego przedsiębiorstwa, dzięki czemu proponujemy tylko takie rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb konkretnej firmy.

Oferujemy systemy ERP dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w wielu sektorach gospodarki m.in. w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlu, administracji, finansach, telekomunikacji czy sektorze medycznym.

Systemy Comarch są gotowe na wprowadzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK)

Comarch ERP XL Logo
Comarch ERP Optima Logo

Produkty

Szukasz gotowych rozwiązań informatycznych? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, dzięki którym uprościsz wiele procesów w firmie.

System rezerwacji online CentroSPORT

CentroSPORT to intuicyjny system rezerwacji internetowej dedykowany w szczególności klubom fitness, szkołom tańca, siłowniom oraz innym placówkom sportowym, które wymagają od swoich użytkowników zapisu na zajęcia.

Konwerter wyciągów bankowych MT940

Jeżeli bank, w którym Twoja firma prowadzi rachunek nie udostępnia wyciągu przelewów w formacie zgodnym z Twoim programem to dobrze trafiłeś. Nasze rozwiązanie pozwala na skonwertowanie wyciągów do formatu zgodnego z twoim systemem Comarch ERP.

Usprawnienia produkcyjne Centroinf

System Online umożliwiający: Planowanie produkcji, rejestrację produkcji, kontrolę jakości, raportowanie, automatyczne powiadomienia itd. Współpracujący z systemami Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima

CentroCRM współpracujący z systemami Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima

Planowanie relacji z klientami, rejestracje notatek, podgląd stanów magazynowych, integracja z GUS, VIES, wskaźniki, raporty, ofertowanie, zbieranie zamówień, automatyczne powiadomienia, przepływ i kontrola obiegu informacji, integracja z Active Directory.

Panel klienta CentroCP współpracujący z systemami Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima

Platforma do składania zamówień hurtowych za pomocą aplikacji internetowej. System przeznaczony jest dla Klientów Biznesowych. CentroCP to nasze autorskie rozwiązanie, które usprawni procesy sprzedażowe w Twojej firmie. Posiadamy gotowe integracje z systemami Comarch ERP.

System rejestracji pracy, CentroDESK

System CentroDESK dedykowany jest firmom informatycznym, biurom rachunkowym, biurom i działom projektowym oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest rejestracja prac wykonywanych dla klienta oraz prowadzenie projektów.

Kariera

Jeśli uważasz, że powinieneś dołączyć do naszego zespołu – napisz.
Z chęcią zapoznamy się z Twoimi dokumentami aplikacyjnymi.

Praca w firmie Centroinf Sp. z o. o.

Wdrożeniowiec Systemów ERP

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenia oprogramowania ERP, implemetacja indywidualnych rozwiązań do istniejącego oprogramowania, obsługa informatyczna bieżących klientów.

Specjalista ds. Wsparcia IT

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyjmowanie zgłoszeń od klientów firmy jako pierwsza linia Helpdesk, udzielanie porad informatycznych oraz instalacje i konfiguracje sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych.

Programista .Net

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój aplikacji w technologii .Net,, oraz tworzenie dokumentacji technicznej.

Kontakt

Napisz do nas - nasz konsultant na pewno się z Tobą skontaktuje.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Centroinf Sp. z o. o.
97-200 Tomaszów Maz.
ul. Legionów 57
NIP: 7732478868
KRS: 0000618454

Tel: (+48) 500 180 412
Mail: biuro@centroinf.pl