O firmie

Oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi informatyczne w sektorze B2B.
Projektujemy rozwiązania IT szyte na miarę potrzeb Twojego biznesu.

Cel

Naszym celem jest wspieranie procesów zachodzących w firmach naszych Klientów. Dzięki temu wsparciu dajemy perspektywy na prężny rozwój biznesu i osiągnięcie sukcesu w branży. Dlatego kierujemy się misją: „Informatyka dla sukcesu Twojego biznesu”. Jeżeli zapytasz nas, kim chcemy być za kilka lat, odpowiemy – partnerem biznesowym, którego darzycie pełnym zaufaniem.

Zespół

Nasz zespół tworzą pasjonaci nowoczesnych technologii i ergonomicznych rozwiązań. To ludzie młodzi i kreatywni, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Stale doskonalimy swoje umiejętności, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom w dziedzinie IT.

Jeżeli szukasz partnera biznesowego do kompleksowej obsługi informatycznej Twojej firmy, który nie tylko pomoże ci uporządkować infrastrukturę IT, zaprojektuje efektywne rozwiązania i służy stałym wsparciem informatycznym, to skontaktuj się z nami.


Nasz zespół tworzą certyfikowani specjaliści wielu technologiiOFERTA

Dedykowane rozwiązania informatyczne dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Dedykowane rozwiązania programistyczne

Aplikacje, szyte na miarę Twojego biznesu, które na zawsze odmienią sposób zarządzania i ułatwią wiele procesów w firmie.

Systemy Comarch ERP

Systemy do kompleksowego zarządzania Twoim przedsiębiorstwem, które dostosujemy odpowiednio do potrzeb firmy.

Strony www

Nowoczesne strony internetowe oraz sklepy internetowe, dzięki którym skutecznie zwiększysz sprzedaż i zwiększysz swoją popularność w Internecie.

Kompleksowa obsługa informatyczna

Outsourcing usług IT sprawi, że Twoje zaplecze informatyczne będzie działać efektywniej, a Ty i Twoi pracownicy zyskają więcej czasu na podstawowe obowiązki.

Sprzęt IT

Sprzedaż sprzętu informatycznego nowego oraz poleasingowego, dostosowanego do procesów zachodzących w Twoim przedsiębiorstwie.

Doradztwo i szkolenia IT

Profesjonalna pomoc i doradztwo specjalistów oraz szkolenia w zakresie informatyki, które usprawnią działanie Twojej firmy.

Systemy ERP

Proponujemy naszym Klientom efektywne systemy informatyczne klasy ERP,
dzięki którym zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa staje się efektywne i proste jak nigdy dotąd.

Rozwiązania dla Twojej firmy

System do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem - Comarch ERP XL

Comarch ERP

Wdrażamy zarówno systemy modułowe jak i zintegrowane. Proponujemy rozwiązania naszych partnerów m.in. Comarch ERP oraz nasze autorskie systemy. Każde wdrożenie poprzedzamy wnikliwą analizą danego przedsiębiorstwa, dzięki czemu proponujemy tylko takie rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb konkretnej firmy.

Oferujemy systemy ERP dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w wielu sektorach gospodarki m.in. w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlu, administracji, finansach, telekomunikacji czy sektorze medycznym.

Systemy Comarch są gotowe na wprowadzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK)

Comarch ERP XL Logo
Comarch ERP Optima Logo

Produkty

Szukasz gotowych rozwiązań informatycznych? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, dzięki którym uprościsz wiele procesów w firmie.

Kariera

Jeśli uważasz, że powinieneś dołączyć do naszego zespołu – napisz.
Z chęcią zapoznamy się z Twoimi dokumentami aplikacyjnymi.

Praca w firmie Centroinf Sp. z o. o.

Wdrożeniowiec Systemów ERP

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenia oprogramowania ERP, implemetacja indywidualnych rozwiązań do istniejącego oprogramowania, obsługa informatyczna bieżących klientów.

Młodszy specjalista ds. Wsparcia IT

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyjmowanie zgłoszeń od klientów firmy jako pierwsza linia Helpdesk, udzielanie porad informatycznych oraz instalacje i konfiguracje sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych.

Kontakt

Napisz do nas - nasz konsultant na pewno się z Tobą skontaktuje.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Centroinf Sp. z o. o.
97-200 Tomaszów Maz.
ul. Dzieci Polskich 14B
NIP: 7732478868
KRS: 0000618454

Tel: (+48) 500 180 412
Mail: biuro@centroinf.pl